Податотека:Kbabel beingupdated.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 15:58, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Kbabel_beingupdated.jpg(18 × 18 пиксели, големина: 809 бајти, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 201118 × 18 (809 бајти)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци