Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Kbabel catman folders.png“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Втор дел од дијалогот во менаџерот на каталози за нов проект)
 
(подигнато "Податотека:Kbabel catman folders.png": (recovered file, missing upload log entry))
 
(Не е прикажана една меѓувремена преработка од еден друг корисник)
(нема разлика)

Последна преработка од 19:33, 31 јануари 2011

Втор дел од дијалогот во менаџерот на каталози за нов проект

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011523 × 545 (32 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: