Податотека:Kbabel catman folders.png

Од Сподели wiki
Преработка од 15:06, 29 јули 2007; направена од Bobibobi (разговор) (Втор дел од дијалогот во менаџерот на каталози за нов проект)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Kbabel_catman_folders.png(523 × 545 пиксели, големина: 32 КБ, MIME-тип: image/png)

Втор дел од дијалогот во менаџерот на каталози за нов проект

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011523 × 545 (32 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: