Податотека:Kbabel catman newprj dlg.png

Од Сподели wiki
Преработка од 15:58, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Kbabel_catman_newprj_dlg.png(521 × 545 пиксели, големина: 32 КБ, MIME-тип: image/png)

Дијалог во менаџерот на каталози за креирање нов проект

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011521 × 545 (32 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: