Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Kbabel catman projparam.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (1 ревизија: сликите)
(подигнато "Податотека:Kbabel catman projparam.png": (recovered file, missing upload log entry))
 
(нема разлика)

Последна преработка од 18:34, 31 јануари 2011

Дијалог за конфигурација на проект во менаџерот на каталози

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 2011778 × 508 (58 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следниве 2 страници: