Податотека:Kbabel catman projparam.png

Од Сподели wiki
Преработка од 16:58, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Kbabel_catman_projparam.png(778 × 508 пиксели, големина: 58 КБ, MIME-тип: image/png)

Дијалог за конфигурација на проект во менаџерот на каталози

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:34, 31 јануари 2011778 × 508 (58 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следниве 2 страници ја користат податотекава: