Податотека:Kbabel nepostoi.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 16:58, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Kbabel_nepostoi.jpg(16 × 16 пиксели, големина: 684 бајти, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 201116 × 16 (684 бајти)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци