Податотека:Kika-logo.png

Од Сподели wiki
Преработка од 03:00, 9 февруари 2011; направена од IgorS (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Kika-logo.png(42 × 42 пиксели, големина: 2 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна03:00, 9 февруари 2011Минијатура на верзијата од 03:00, 9 февруари 201142 × 42 (2 КБ)IgorS (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

Нема страници што ја користат оваа податотека.