Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Kika.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Фотографија за хаклаб. Извор: Нова Македонија)
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 16:58, 31 јануари 2011

Фотографија за хаклаб. Извор: Нова Македонија

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011420 × 267 (32 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: