Податотека:Kika.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 10:41, 18 октомври 2009; направена од Новица (разговор | придонеси) (Фотографија за хаклаб. Извор: Нова Македонија)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Kika.jpg(420 × 267 пиксели, големина: 32 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Фотографија за хаклаб. Извор: Нова Македонија

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011420 × 267 (32 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци