Податотека:Kikamg.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 14:05, 12 јули 2012; направена од АрангелАнгов (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(600 × 800 пиксели, големина: 51 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна14:05, 12 јули 2012Минијатура на верзијата од 14:05, 12 јули 2012600 × 800 (51 КБ)АрангелАнгов (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: