Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Kopche-namakedonski-180x60.gif“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (1 ревизија: сликите)
(подигнато "Податотека:Kopche-namakedonski-180x60.gif": (recovered file, missing upload log entry))
 
(нема разлика)

Последна преработка од 18:34, 31 јануари 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 2011180 × 60 (6 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: