Податотека:Kurs.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 17:03, 16 септември 2012; направена од Aleks (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.024 × 768 пиксели, големина: 65 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна17:03, 16 септември 2012Минијатура на верзијата од 17:03, 16 септември 20121.024 × 768 (65 КБ)Aleks (разговор | придонеси)

Податотекава се користи во следнава страница: