Податотека:L10n-dashboard.png

Од Сподели wiki
Преработка од 18:34, 31 јануари 2011; направена од 127.0.0.1 (разговор) (подигнато "Податотека:L10n-dashboard.png": (recovered file, missing upload log entry))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

L10n-dashboard.png(758 × 290 пиксели, големина: 37 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 2011758 × 290 (37 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: