Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Lugola.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Арангел Ангов (разговор)
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 16:58, 31 јануари 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:34, 31 јануари 201148 × 70 (6 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Нема страници што ја користат оваа податотека.