Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Msn опции.png“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Каде се наоѓаат опциите на е-мејл сервисот на msn(за да се мавнат после контактите т.е синхронизираат на друг сервис :D),)
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 16:59, 31 јануари 2011

Каде се наоѓаат опциите на е-мејл сервисот на msn(за да се мавнат после контактите т.е синхронизираат на друг сервис :D),

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 20111.024 × 720 (169 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: