Податотека:Novica-kika.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 21:14, 14 јуни 2013; направена од Новица (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Novica-kika.jpg(640 × 427 пиксели, големина: 112 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна21:14, 14 јуни 2013Минијатура на верзијата од 21:14, 14 јуни 2013640 × 427 (112 КБ)Новица (разговор | придонеси)

Податотекава се користи во следнава страница: