Податотека:Nsndohrid.png

Од Сподели wiki
Преработка од 23:00, 11 април 2012; направена од АрангелАнгов (разговор | придонеси) (NSND Ohrid 2011)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Nsndohrid.png(277 × 286 пиксели, големина: 108 КБ, MIME-тип: image/png)

NSND Ohrid 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна23:00, 11 април 2012Минијатура на верзијата од 23:00, 11 април 2012277 × 286 (108 КБ)АрангелАнгов (разговор | придонеси)NSND Ohrid 2011
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека водат следниве 2 страници:

Метаподатоци