Информации за „Податотека:OLPC.png“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказПодатотека:OLPC.png
Основен клуч за подредувањеOLPC.png
Големина на страницата (во бајти)0
Именски просторПодатотека
Назнака на страницата947
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Тарабна вредност480735a74f9dbd2c4561c2ceebbb67ebd62106ea

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПодигниДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата18:49, 5 август 2007
Последен уредник127.0.0.1 (разговор)
Датум на последното уредување19:33, 31 јануари 2011
Број на уредувања3
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0