Податотека:OOwriter.png

Од Сподели wiki
Преработка од 16:59, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(1.024 × 723 пиксели, големина: 74 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:34, 31 јануари 20111.024 × 723 (74 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

Следната податотека е дупликат на оваа податотека (повеќе информации):

Нема страници што ја користат оваа податотека.