Податотека:Pp10-uplatnica-howto.png

Од Сподели wiki
Преработка од 13:34, 29 октомври 2012; направена од Glisha (разговор | придонеси) (Упатство за пополнување уплатница за Донација за Хаклаб.)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(969 × 759 пиксели, големина: 492 КБ, MIME-тип: image/png)

Упатство за пополнување уплатница за Донација за Хаклаб.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна13:34, 29 октомври 2012Минијатура на верзијата од 13:34, 29 октомври 2012969 × 759 (492 КБ)Glisha (разговор | придонеси)Упатство за пополнување уплатница за Донација за Хаклаб.
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: