Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Programming.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Арангел Ангов (разговор)
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 15:59, 31 јануари 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 201148 × 48 (4 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следниве 3 страници: