Податотека:Rainbow-kurs-2.png

Од Сподели wiki
Преработка од 15:31, 22 септември 2015; направена од Андреј (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.003 × 658 пиксели, големина: 265 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна15:31, 22 септември 2015Минијатура на верзијата од 15:31, 22 септември 20151.003 × 658 (265 КБ)Андреј (разговор | придонеси)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци