Податотека:Rainbow-kurs.png

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(1.003 × 752 пиксели, големина: 266 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна16:28, 22 септември 2015Минијатура на верзијата од 16:28, 22 септември 20151.003 × 752 (266 КБ)Андреј (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

Нема страници што ја користат оваа податотека.

Метаподатоци