Податотека:Richard Matthew Stallman.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 15:59, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Richard_Matthew_Stallman.jpg(393 × 298 пиксели, големина: 71 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Слика на Richard Matthew Stallman земена од насловната страна на книгата "Слободно како во Слобода" од Sam Williams, објавена на 1 Март 2002 година под лиценцата GFDL (GNU Free Documentation License).

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011393 × 298 (71 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци