Разлика помеѓу преработките на „Податотека:SUSE.png“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(OpenSUSE 10.2 со KDE работната околина)
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 15:59, 31 јануари 2011

OpenSUSE 10.2 со KDE работната околина

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 20111.280 × 800 (277 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: