Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Scan mreza.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 20111.024 × 1.453 (393 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следниве 3 страници ја користат податотекава: