Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Spodeli logo.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Лого кое се употребува при прикажување на содржини на СподелиКино. :))
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 15:59, 31 јануари 2011

Лого кое се употребува при прикажување на содржини на СподелиКино. :)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 201197 × 70 (5 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: