Податотека:Svetlogas.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 01:26, 25 ноември 2012; направена од Glisha (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(2.560 × 1.920 пиксели, големина: 1,33 МБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна01:26, 25 ноември 2012Минијатура на верзијата од 01:26, 25 ноември 20122.560 × 1.920 (1,33 МБ)Glisha (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци