Податотека:Switch.png

Од Сподели wiki
Преработка од 23:34, 17 ноември 2012; направена од Aleks (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(659 × 675 пиксели, големина: 18 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна23:34, 17 ноември 2012Минијатура на верзијата од 23:34, 17 ноември 2012659 × 675 (18 КБ)Aleks (разговор | придонеси)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци