Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Sysadmin.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Арангел Ангов (разговор)
 
(подигнато "Податотека:Sysadmin.png": (recovered file, missing upload log entry))
 
(Не е прикажана една меѓувремена преработка од еден друг корисник)
(нема разлика)

Последна преработка од 18:33, 31 јануари 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 201148 × 48 (4 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Нема страници што ја користат оваа податотека.