Разлика помеѓу преработките на „Податотека:System overview.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна15:14, 10 февруари 2015Минијатура на верзијата од 15:14, 10 февруари 20151.056 × 816 (104 КБ)Aleks (разговор | придонеси)
19:45, 21 јануари 2015Минијатура на верзијата од 19:45, 21 јануари 20151.056 × 816 (96 КБ)Aleks (разговор | придонеси)

Податотекава се користи во следнава страница: