Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Tb01-dodaj-smetka.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011742 × 699 (77 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.