Податотека:Tb03-izbor-na-grupi.jpg

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(810 × 400 пиксели, големина: 56 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011810 × 400 (56 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.