Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Temperature-vs-altitude.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Графички приказ на промената на температурата со зголемување на висината)
 
(Андреј подигна нова верзија на Податотека:Temperature-vs-altitude.jpg)
 
(нема разлика)

Последна преработка од 02:37, 12 јануари 2015

Графички приказ на промената на температурата со зголемување на висината

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна02:37, 12 јануари 2015Минијатура на верзијата од 02:37, 12 јануари 2015560 × 420 (36 КБ)Андреј (разговор | придонеси)
02:14, 9 јануари 2015Минијатура на верзијата од 02:14, 9 јануари 2015560 × 420 (32 КБ)Aleks (разговор | придонеси)Графички приказ на промената на температурата со зголемување на висината

Податотекава се користи во следнава страница: