Информации за „Податотека:Tux-Lugola.png“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказПодатотека:Tux-Lugola.png
Основен клуч за подредувањеTux-Lugola.png
Големина на страницата (во бајти)17
Именски просторПодатотека
Назнака на страницата1019
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Тарабна вредностa354908a5a183e5d0c32230908ba12991214649c

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПодигниДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата16:59, 31 јануари 2011
Последен уредник127.0.0.1 (разговор)
Датум на последното уредување19:33, 31 јануари 2011
Број на уредувања3
Број на засебни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0