Податотека:Tux.png

Од Сподели wiki
Преработка од 15:59, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (2 ревизии: сликите)
Прејди на: содржини, барај
Tux.png(265 × 314 пиксели, големина: 12 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 2011265 × 314 (12 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: