Податотека:Uzhivanje-120x120.gif

Од Сподели wiki
Преработка од 16:59, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Uzhivanje-120x120.gif(120 × 120 пиксели, големина: 71 КБ, MIME-тип: image/gif, кружно, 12 кадри, 6,3 с)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011120 × 120 (71 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следнава страница ја користат податотекава: