Податотека:Uzhivanje-120x120.gif

Од Сподели wiki
Преработка од 18:33, 31 јануари 2011; направена од 127.0.0.1 (разговор) (подигнато "Податотека:Uzhivanje-120x120.gif": (recovered file, missing upload log entry))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Uzhivanje-120x120.gif(120 × 120 пиксели, големина: 71 КБ, MIME-тип: image/gif, кружно, 12 кадри, 6,3 с)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011120 × 120 (71 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: