Податотека:Yahoo Mail options.png

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(1.024 × 720 пиксели, големина: 111 КБ, MIME-тип: image/png)

Подесување на Yahoo е-мејл.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 20111.024 × 720 (111 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: