Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Yahoo Mail options.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 16:59, 31 јануари 2011

Подесување на Yahoo е-мејл.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 20111.024 × 720 (111 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следнава страница ја користат податотекава: