Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Yahoo upload btn.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (1 ревизија: сликите)
 
(подигнато "Податотека:Yahoo upload btn.png": (recovered file, missing upload log entry))
 
(нема разлика)

Последна преработка од 18:33, 31 јануари 2011

Копче за увоз на контакти во Yahoo е-мејл.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 20111.024 × 720 (99 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Нема страници што ја користат оваа податотека.