Податотека:Zaednica.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 18:33, 31 јануари 2011; направена од 127.0.0.1 (разговор) (подигнато "Податотека:Zaednica.jpg": (recovered file, missing upload log entry))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Zaednica.jpg(500 × 154 пиксели, големина: 41 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Од серијата банери за „Сподели знаење“. Преземено од албумите на Новица http://flickr.com/photos/novica/396454399/ Original comic: www.xkcd.com/c9.html

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011500 × 154 (41 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Нема страници што ја користат оваа податотека.

Метаподатоци