Податотека:Zemetefajrfoks-468x60.gif

Од Сподели wiki
Преработка од 18:33, 31 јануари 2011; направена од 127.0.0.1 (разговор) (подигнато "Податотека:Zemetefajrfoks-468x60.gif": (recovered file, missing upload log entry))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Zemetefajrfoks-468x60.gif(468 × 60 пиксели, големина: 14 КБ, MIME-тип: image/gif, кружно, 2 кадри, 6,0 с)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011468 × 60 (14 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: