Податотека:Zemetefajrfoks1-468x60.gif

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Zemetefajrfoks1-468x60.gif(468 × 60 пиксели, големина: 52 КБ, MIME-тип: image/gif, кружно, 12 кадри, 6,1 с)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011468 × 60 (52 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница: