Информации за „Подесување кирилични TTF фонтови во X“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказПодесување кирилични TTF фонтови во X
Основен клуч за подредувањеПодесување кирилични TTF фонтови во X
Големина на страницата (во бајти)1.008
Назнака на страницата347
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницата62.162.220.144 (разговор)
Датум на создавање на страницата20:16, 16 мај 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:36, 29 јануари 2011
Број на уредувања5
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0