Разлика помеѓу преработките на „Предлог програма за 2013“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Создадена страница со: По примерот на градењето на програма за НСДН секој може да си напише идеи за тоа што ...)
 
с
Ред 10: Ред 10:
|2с.мк нуди  
|2с.мк нуди  
|КИКА бара  
|КИКА бара  
|Кика нуди
|КИКА нуди
|-
|-
|colspan="2"|Новица
|colspan="2"|Новица

Преработка од 00:14, 4 декември 2012

По примерот на градењето на програма за НСДН секој може да си напише идеи за тоа што би можело да се прави во 2013.

Не пишувајте само бара. Без нуди не правиме ништо.

Идеи за 2013
Кој 2с.мк бара 2с.мк нуди КИКА бара КИКА нуди
Новица ... ... ... ...