Информации за „Речник на термини“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказРечник на термини
Основен клуч за подредувањеРечник на термини
Големина на страницата (во бајти)24.948
Назнака на страницата364
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата18:52, 2 февруари 2007
Последен уредникГоцеМитевски (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување22:24, 15 декември 2013
Број на уредувања27
Број на засебни автори6
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0