Информации за „Упатство:Ажурирање на Slackware Linux“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказУпатство:Ажурирање на Slackware Linux
Основен подредбен клучУпатство:Ажурирање на Slackware Linux
Големина на страницата (во бајти)16.783
Назнака на страницата394
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаSpiki (разговор)
Датум на создавање на страницата21:04, 23 април 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:39, 29 јануари 2011
Број на уредувања27
Број на засебни автори4
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0