Информации за „Упатство:Инсталација на Mandriva Linux“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказУпатство:Инсталација на Mandriva Linux
Основен клуч за подредувањеУпатство:Инсталација на Mandriva Linux
Големина на страницата (во бајти)24.190
Назнака на страницата406
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата19:52, 3 февруари 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:39, 29 јануари 2011
Број на уредувања5
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0